Kontakty


Kosmetika
Tatiana Hryhulková
775 620 800
info@studio-ketrin.cz


 jalupro-2Jedná se o jedinečnou hlubokou výživu pokožky přímou aplikací kyseliny hyaluronové a stavebního materiálu kůže tzv. klastru, tedy o vyváženou směs aminokyselin, základních kamenů syntézy a rejuvenace  pokožky a syntézu kolagenu. Jedná se o látky, které jsou tělu vlastní, bezpečné, účinné, hypoalergenní a biokompatibilní s tkáněmi organismu bez nežádoucích účinků.
Jalupro a Innea umožňuje anti-ageing specialistovi dodávat aminokyseliny do určitého místa v pokožce, kde je potřebná aktivace fibroblastů pro syntézu kolagenu, například v oblastech s citlivou pokožkou (oční víčka, periorální oblasti), vrásky nebo strie. Tento unikátní preparát tak vytváří a znovu obnovuje tvorbu kolagenu a fibroblastů, které hrají důležitou roli v obnově pokožky a jsou zodpovědné za proces stárnutí. V místě vpichu se maximálně zlepší trofika pokožky a dojde k fyziologickému omlazení kolagenových struktur. Výsledkem je pak zlepšení elasticity pokožky a vyhlazení vrásek.
 
Složení klastru Jalupro a Innea je patentováno výrobcem a jako léčebný preparát.  Současný výzkum však objevil široké spektrum účinků v obnově pružnosti, hydratace, výživě a prevenci stárnutí pleti a pokožky.

jalupro-all

Účinky:
V individuálně stanovených koncentracích působí na mírné, střední až těžké stárnutí kůže obličeje a těla, kdy zároveň pokožku výrazně hydratuje. Zvyšuje tloušťku a elasticitu kůže a snižuje její reliéf.
Stimuluje tvorbu kolagenu a fibroblastů a vytváří podmínky pro delší hydrataci.
Má výrazný antioxidační účinek.
Působí příznivě také na strie různého stáří a optimalizuje hojení jizev.
Zkracuje dobu hojení po estetických zákrocích (až o 40%).
Zesiluje účinek ostatních estetických procedur.
Zpomaluje rozklad aktivních látek a tím zajišťuje výrazný a dlouhodobý účinek.

Aplikace:
Především v obličeji, na dekoltu, krku a hřbetu rukou.  Ale také na těle vnitřní povrch ramen, břicho, kolena, vnitřní strana stehen. Aplikuje se po povrchovém znecitlivení mikrojehličkami přímo do podkoží.

Aplikace Jalupro klasik je vhodná pro první známky stárnuti a dehydrataci pokožky po slunění a vyčerpaní.
Aplikace Jalupro HMW je vhodná pro středně těžké až těžké stárnutí kůže obličeje a těla, dehydratovaná a poškozena pokožka.
Aplikace Innea je vhodná terapie věkem podmíněných změn v kůži včetně dehydratace rohové vrstvy, snížení tonusu a elasticity, vznik vrásek;  zrychlení procesů reparace kůže, například při terapii jizev vzniklých v důsledku povrchových poranění (akné, plané neštovice); kombinovaná terapie společně s peelingy, laserovou terapií, radiovlnovou terapií a jinými agresivními estetickými procedurami

Kontakt

Tatiana Hryhulková
Služská 15
18200 Praha 8 - Kobylisy
Rezidence Anglický dvůr
info@studio-ketrin.cz
775 620 800

Otevírací doba pro objednání
Po-Pá 8-21:00
So 8-12:00

Kde nás najdete: