Kontakty


Kosmetika
Tatiana Hryhulková
775 620 800
info@studio-ketrin.cz


 Základním principem je neinvazivní zákrok pomocí tzv. válečku – inno-rolleru, který dokáže stimulovat produkci kolagenu a elastinu "zevnitř". Ve spojení se speciálními séry umožňuje používání inno-rolleru lepší penetraci aktivních látek do kůže. Působí jako specifická masáž podporující tvorbu kolagenu, obnovuje přirozený tonus pleti, trvale se zesvětlují hyperpigmentové skvrny a zlepšuje se vzhled zestárlé a sluncem poškozené pleti. Celkově se stává pleť jemnější, zářivější, zdravější a mladistvě vyhlížející.

inno-roller-4

 

Výhody:
Vhodné pro všechny typy pletí v každém ročním období, včetně letního období
Napomáhá vyhlazení vrásek, rýh a kohoutích stop kolem očí
Zlepšuje vyhlazení jizev a nerovností na pleti, zejména po akné
Zmírňuje projevy celulitidy a strií
Minimální nebo žádná doba na zotavení pleti po ošetření
Nezvyšuje sensitivitu pokožky na UV záření
Ve spojení se séry či speciálními koktejly aktivních látek přináší mnoho pozitivních účinků na pokožku, radikálně se zvyšuje penetrace aktivních látek, např. při odstranění pigmentových skvrn, při "vyplnění" vrásek či při odstranění jizviček po akné

Inno-roller:
Inno-rollerem přejíždíme po pokožce, mírně narušíme epidermis a celkově ji prokrvíme. Současně vytvoříme "transportní tunel", který dopraví účinné látky do pokožky. "Rollerováním" dochází k mírnému porušení struktury pokožky, která okamžitě zahájí proces regenerace se zvýšenou produkcí kolagenu a elastinu.

inno-roller-3

Kontraindikace:
Nepoužívat na aktivní akné, ekzém a psoriázu. Nepoužívat v těhotenství, na otevřené rány, s medikamenty ředícími krev (heparin) a při hemofilii. Inno-roller je určen na více ošetření, pouze však pro jednu osobu.
Klientka si zakoupí "svůj" inno-roller, který používáme při ošetření v salónu opakovaně, většinou dostačuje na 6 – 10 ošetření.

Výsledek:
Výsledky jsou viditelné a trvalé, pleť je pocitově "vyplněná" jako po aplikaci botoxu, podráždění pleti je víceméně zanedbatelné a klientky ne obtěžuje v běžném životě.

Závěr:
Používání inno-rollerů představuje revoluci v dermokosmetickém a estetickém ošetření. Patří mezi neinvazivní stimulační techniky, navrací kontury mladého obličeje. Pleť po ošetření vykazuje "přirozený vzhled", a výsledky přetrvávají dlouhodobě.   Tento úkon mohou provádět pouze certifikované kosmetické salóny a kosmetičky zaškolené lékařem. Přípravky INNO-ROLLER mají jedinečnou kombinaci účinných látek, jež míří přesně na problém, který je léčen.

Přípravky  používané k ošetření Inno-Roller
INNO ROLLER CAVIAR DETOX
INNO-ROLLER DEPITACH
INNO-ROLLER HYAL
INNO ROLLER RECOVERY
INNO-ROLLER  SNAP 6-7-8

Kontakt

Tatiana Hryhulková
Služská 15
18200 Praha 8 - Kobylisy
Rezidence Anglický dvůr
info@studio-ketrin.cz
775 620 800

Otevírací doba pro objednání
Po-Pá 8-21:00
So 8-12:00

Kde nás najdete: